Nagłośnienie organów

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w doborze profesjonalnych systemów nagłośnia do elektronicznych organów klasycznych. Duże doświadczenie w instalowaniu organów zaowocowały wieloma instalacjami, które pozwala nam perfekcyjnie nagłośnić każde organy w dowolnej wielkości kościele. Dysponujemy uznanymi fachowcami którzy pasjonują się emisją dźwięku.

Stosowane przez nas dedykowane systemy nagłośnienia to produkty zaawansowane technologicznie o dużej żywotności i estetycznym wyglądzie. Nagłośnienie organów powinno wiernie przenosić pełne pasmo częstotliwości jakie emitują organy. Zaniedbanie tego zagadnienia powoduje, że nawet bardzo drogi instrument nie brzmi jak powinien i nie przypomina organów piszczałkowych. Również kubatura Kościoła ma tutaj duże znaczenie, dlatego nagłośnienie zawsze jest dobierane indywidualnie.

Kolumny głośnikowe mimo, że są wykonanie estetycznie nie przyozdabiają świątyni . Dlatego docelowo proponujemy umieszczenie kolumn w prospekcie piszczałkowym zaprojektowanym indywidualnie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7