Prospekty

Organy kościelne cyfrowe przy zastosowaniu najnowszych technologii, charakteryzują się brzmieniem jak najbardziej zbliżonym do organów tradycyjnych. Dźwięk jest realizowany na najwyższym poziomie i bardzo realistycznie oddaje zarówno barwę, jak i siłę brzmienia tradycyjnego instrumentu sakralnego.

By tak wspaniale zrealizowane instrumenty również wizualnie oddawały piękno i harmonię Sztuki Sakralnej i organowy kunszt, by obecność organów w świątyni akcentowało nie tylko ich monumentalne brzmienie, ale również ich wygląd harmonizował z wnętrzem, proponujemy realistycznie wykonany prospekt piszczałkowy, który na pierwszy rzut oka, a nawet po bliższych oględzinach, nie odbiega wyglądem od tradycyjnego prospektu piszczałkowego. Prospekty są indywidualnie projektowane, i w dużej mierze wykonywane według tradycyjnych zasad organowej konstrukcji.

Projektujemy prospekty piszczałkowe do kościołów, sal koncertowych i salonów mieszkalnych w stylu barokowym i nowoczesnym. Wykonujemy prospekty każdego rozmiaru na wzór słynnych organów kościelnych i według życzeń klienta.Prospekt piszczałkowy stanowi nie tylko element dekoracyjny kościoła, czy sali koncertowej, powinien również spełniać wymogi akustyczne danego pomieszczenia. Prowadzone przez nas obliczenia i jakość naszych nagłośnień zapewnią Państwu pożądany efekt prawdziwych organów piszczałkowych.
piękne prospekty organoweprospekty kościelne

PRUSZKÓW

RADZANÓW

WARSZAWA TARGÓWEK