O Nas

pracownicy_konserwator_organy
Astorg to firma, która zajmuje się sprzedażą organów kościelnych Viscount. Organy kościelne montujemy i sprzedajemy od 1998 roku.

Długoletnia bezpośrednia współpraca z tak renomowanymi producentami zaowocowała wieloma instalacjami w całej Polsce. Jako autoryzowany i wieloletni sprzedawca posiadający w swojej ofercie organy kościelne Viscount zajmujemy się również ich serwisem.

Nagłośnienie KościołaNasz kontakt, jest podyktowany chęcią przedstawienia produktów firmy, które to mogą uświetnić uroczystości celebrowane przez Duszpasterzy. Organy kościelne Viscount  są jednym z największych producentów organów kościelnych w skali światowej, osiągnęli tą wysoką pozycję poprzez dostarczanie organów kościelnych, z jakością dźwięku jak najbardziej zbliżoną do organów piszczałkowych. Filozofią firmy jest stosowanie, nadal używanych przez wielu producentów organów, doskonałych i trwałych metod budowania. Viscount produkuje organy istotnie tańsze niż tradycyjne organy piszczałkowe. Nasze instalacje instrumentów (prospekt piszczałkowy) znalazły uznanie w wielu kościołach w całej Polsce, o czym świadczą posiadane przez nas referencje.

Astorg wychodząc na przeciw proponuje organy kościelne wysokiej klasy, w konkurencyjnej cenie z możliwością rozłożenia na nieoprocentowane raty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą na rok 2017